Na hledání
klientů jsme tady my

Propojujeme advokáty ze všech koutů České republiky s klienty poptávající právní poradenství.V Mylaw získáte klienty přímo na míru Vaší poptávce a díky tomu šetříme Váš čas a peníze.

Registrujte se

Potenciální klient má právní problém

Zadá svůj problém do systému Mylaw

Mylaw vyhodnotí ideální shodu

A předá podrobný kontakt na klienta

Klíčové vlastnosti

Poptávky na míru

S Mylaw si můžete přesně nastavit, jaké případy chcete řešit. Filtrujte podle oblasti práva, Vašich zkušeností a specializace a nebo dle Vašich aktuálních potřeb.

Libovolné množství

Můžete si nastavit množství poptávek, které Vám máme posílat. Když zrovna klienty nepotřebujete, lze si zasílání snadno pozastavit.

Nastavení cen

Nastavte si dopředu cenu, za kterou chcete pracovat. Nebudeme Vás díky tomu zdržovat poptávkami, které pro Vás nejsou rentabilní.

Oblast působení

Nastavte si oblast, odkud mají pocházet Vaši klienti. Je jen na Vás, kde všude chcete působit.

Přehledná správa

Vaše poptávky můžete pohodlně spravovat ve webovém rozhraní, nebo mobilní aplikaci pro iOs a Android. Máte je tak vždy po ruce.

Kompletní informace

Od klientů zjistíme všechny potřebné informace pro zpracování poptávky. Díky tomu přesně víte, co klient bude potřebovat.

Připojte se, je to jednoduché.

Zanechte na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

Registrovat

Porovnejte si své znalosti

Znáte základy práva?

vyzkoušet kvíz

Na našich stránkách používáme soubory cookies, a to k zajištění fungování stránek a analýzy návštěvnosti. Ukládání těchto souborů můžete odmítnout v nastavení svého prohlížeče.

Více o používání cookies Souhlasím