Často kladené otázky

Co je mylaw?

Mylaw je revoluční web, který propojuje advokáty s jejich klienty a naopak. Mylaw navíc poskytuje klientům zdarma profesionálně vytvořené právní dokumenty a články, na které se klienti mohou spolehnout. Tím brání právnímu kutilství a chrání právní stát.

Platím něco za užívání mylaw?

Za mylaw nic neplatíte. Vše je zcela zdarma.

Platím něco za kontaktování advokáta?

První "schůzka" s advokátem je na nás. Jinými slovy - vy zadáte poptávku, my ji zašleme advokátům, kteří se vám následně bezplatně ozvou. Volba advokáta a další domluva je již na vás.

Jak mám zadat poptávku?

Je to jednoduché, klikněte na pole "zadat poptávku" a pokračujte dále dle pokynů. Pokud nevíte jak na to, prostě nám zavolejte na tel.: . Vaši poptávku odborně zpracujeme a zašleme advokátům, kteří odpovídají Vašim požadavkům.

Na webu jsem nenašel řešení mého problému, co mám dělat?

Pokud jste u nás něco nenašli, kontaktujte nás telefonicky či emailem. Oslovíme naše spolupracující advokáty, kteří napíší na dané téma článek, či připraví požadovaný vzor.

Co je mylaw chat?

Zde vám bezplatně radí odborníci na dané téma.

Na našich stránkách používáme soubory cookies, a to k zajištění fungování stránek a analýzy návštěvnosti. Ukládání těchto souborů můžete odmítnout v nastavení svého prohlížeče.

Více o používání cookies Souhlasím